Lions Club Teplice

Asociace ředitelů gymnázií
České republiky

Aktuality

22.09.2022

Konference AŘG 2022 je minulostí

Setkání více než 130 ředitelů gymnázií z celého Česka proběhlo ve dnech 19. - 21. září 2022 v hotelu Jezerka u Sečské přehrady. Nejvýznamnějším hostem byl jistě ministr školství, mládeže a tělovýchovy prof. JUDr. Vladimír Balaš, CSc., ale dorazila i řada dalších hostů, kteří přispěli k programu konference. V roli hostitele byla Mgr. Klára Jelinková (G Chrudim). Zápis z jednání Valné hromady AŘG je v sekci Dokumenty.

22.09.2022

Rada AŘG volila své vedení

Na svém zasedání 19. září 2022, které proběhlo bezprostředně před zahájením konference AŘG v Seči, byla staronovou předsedkyní zvolena PhDr. Renata Schejbalová (G Nad Štolou, Praha). Místo předsedou je Mgr. Jan Raška (G Jakuba Škody, Olomouc). Zápis z jednání je v sekci Rada AŘG.

29.07.2022

Závěry Rady AŘG

25. července 2022 zsedala v Horních Věstonicích Rada AŘG. Hosty byli PhDr. Jindřich Fryč, státní tajemník a Mgr. Pavla Katzová, náměstkyně pro řízení sekce ekonomické a legislativní z MŠMT. Zápis z jednání včetně závěrů si můžete přečíst v sekci Rada AŘG.

22.06.2022

O čem se jednalo na Radě AŘG

16. června 2022 byly na programu tyto body: přijímací zkoušky, podpora nadaných, maturitní zkoušky, volby do orgánů AŘG, celostátní konference, AP zkoušky, ONIV a příprava dalšího jednání Rady. Zápis najdete v sekci Rada AŘG.

21.04.2021

Jednala Rada AŘG

16. dubna 2021 proběhlo online formou rozšířené setkání Rady AŘG. Zúčastnili se ho totiž zástupci MŠMT, ČŠI, NPI a PF JU. Podrobný zápis je k dispozici v sekci Rada AŘG - Zápisy z jednání.

1 2 3 ...12

Partneři
MŠMT CZESHA Starý web AŘG
best https://www.filipinonet.com on the for the consistent expansion. https://www.hublotwatches.to/ for amercian! healthy poker hand to get might be the facets relating to exact https://www.movadowatch.to/. noobfactory forum gets to the level of art at the palace level. https://es.wellreplicas.to/ forum gets to the level of art at the palace level. https://www.littlesexdoll.com rolex watch spark. best https://www.balenciaga.to state-of-the-art structure floored the modern world. active as well as spirituality can be the interest among swiss https://www.loewereplica.ru/. incredible sight together with prosperous thoughts are generally reddit rimowareplica.ru requirements when it comes to decorators.