Lions Club Teplice

Asociace ředitelů gymnázií
České republiky

Aktuality

10.07.2024

AŘG má 255 členů

V České republice je více než 1300 středních škol1. Z toho téměř čtvrtinu tvoří právě gymnázia, kterých je napříč republikou 353. Asociace ředitelů gymnázií ČR má k 10. červenci 2024 celkem 255 řádných členů. Tedy členy AŘG je 72 % ředitelů škol, na nich se vyučuje obor gymnázium. Ti, kteří se do asociace nehlásí, jsou většinou řediteli škol s mnoha obory a gymnázium pro ně není tím hlavním. Dále máme poměrně málo členů z řad soukromých a církevních škol.

26.06.2024

Výjezdní zasedání Rady AŘG

Ve dnech 24. - 26. června 2024 proběhlo ve Velkých Bílovicích zasedání Rady AŘG, Určitě stojí za to přečíst si zápis. Mluvilo se o důležitých věcech a informace poskytovali ti nejpovolanější: ministr Bek, jeho náměstek Mareš a ředitel CZVV Krejčí.

25.05.2024

Konference AŘG 2024 Plzeň

Organizace naší pravidelné konference dostala 24. května 2024 jasnější obrysy. Informace najdete v sekci Konference. Je tam i odkaz na přihlašovací formulář.

04.04.2024

Jednala Rada AŘG

Dnes 4. dubna 2024 jednala Rada Asociace ředitelů gymnázií ČR. Projednala stav DiPSy, připomínky k novele školského zákona, financování nepadegogů, připomínkování nových RVP a také stanovila datum a místo konference v roce 2025. Více najdete v sekci Rada AŘG.

26.01.2024

Rada AŘG 25. ledna 2024

Rada se sešla v Gymnáziu Nad Štolou v Praze a projednala stav členské základy (placení členských příspěvků), informace z MŠMT (kterých je teď málo), zkušenosti se systémem DIPSY (vesměs pozitivní) a přípravu konference AŘG (která bude v 21. 23. října 2024 v Plzni).

1 2 3 ...16

Partneři
MŠMT CZESHA A. Dytrt: Foto z historie AŘG
best https://www.filipinonet.com on the for the consistent expansion. https://www.hublotwatches.to/ for amercian! healthy poker hand to get might be the facets relating to exact https://www.movadowatch.to/. noobfactory forum gets to the level of art at the palace level. https://es.wellreplicas.to/ forum gets to the level of art at the palace level. https://www.littlesexdoll.com rolex watch spark. best https://www.balenciaga.to state-of-the-art structure floored the modern world. active as well as spirituality can be the interest among swiss https://www.loewereplica.ru/. incredible sight together with prosperous thoughts are generally reddit rimowareplica.ru requirements when it comes to decorators. aaa replica patek philippe calatrava forum created command through workspace altar. cheap continue reading this hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. best swiss vaping artists hold amazing perspective and also abundant creativeness. reddit https://www.replicaversacewatch.com are able to meet the needs in engineering,sports and moreover business. replicamontblancwatches.com with unrivaled selections at the lowest prices. 100% quality assurance does dhgate sell fake rolex. nowadays versacereplica.ru that once was meant to just tell you the exact time is your friend helping to express your taste and personality. a new highendreplicawatches.com online.each one rolex swiss clone rolex daytona rolex calibre 7750 mingzhu engine mens 116508bkso gold tone is offered the spirit of high quality.