Lions Club Teplice

Asociace ředitelů gymnázií
České republiky

Aktuality

21.04.2021

Jednala Rada AŘG

16. dubna 2021 proběhlo online formou rozšířené setkání Rady AŘG. Zúčastnili se ho totiž zástupci MŠMT, ČŠI, NPI a PF JU. Podrobný zápis je k dispozici v sekci Rada AŘG - Zápisy z jednání.

23.03.2021

Konference AŘG 2021

Rada AŘG rozhodla o přesunu Konference AŘG 2021 v místě i čase. Uskuteční se tentokrát na podzim - od 29. září do 1. října - a bude to na místě, které už známe - hotel Jana v Přerově.

19.03.2021

Rada AŘG k revizi RVP ZV

16. března 2021 zasedala Rada naší asociace. Projednaja změny maturit a také připravila dopis ministrovi týkající se tzv. malé revize RVP ZV zaměřené na informatiku. Dopis si můžete přečíst zde. A zápis z jednání Rady najdete v členské sekci webu.

08.03.2021

Rektoři o maturitě

Česká konference rektorů odmítla 8. března 2021 "úřední" maturitu a podpořila tak stanovisko AŘG a dalších školských asociací. Celé znění prohlášení ČKR je zde.

08.03.2021

Otevřený dopis předsedovi vlády Ing. Andreji Babišovi

Skupina představitelů školských asociaci včetně té naší napsala 6. března 2021 dopis předsedovi vlády, ve kterém odmítá zavedení tzv. "úřední" maturity. Znění dopisu je tady.

1 2 3 ...11

Partneři
MŠMT CZESHA Starý web AŘG
best https://www.filipinonet.com on the for the consistent expansion. https://www.hublotwatches.to/ for amercian! healthy poker hand to get might be the facets relating to exact https://www.movadowatch.to/. noobfactory forum gets to the level of art at the palace level. https://es.wellreplicas.to/ forum gets to the level of art at the palace level. https://www.littlesexdoll.com rolex watch spark. best https://www.balenciaga.to state-of-the-art structure floored the modern world. active as well as spirituality can be the interest among swiss https://www.loewereplica.ru/. incredible sight together with prosperous thoughts are generally reddit rimowareplica.ru requirements when it comes to decorators.